YukiMotor Websitesine Hoşgeldiniz - İyi Alışverişler...

Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda

Yuki Motor Online Satış Sitesi
Firmamız  deneyim ve tecrübesi dahilinde motosiklet, bisiklet, tarım makinalarında istenilen talebi karşılamaktadır.

Müşterilerimizin beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Kaliteye verdiğimiz önem ve hassasiyet bizleri bu günlere büyüyerek ve güçlenerek getirmiştir. Türkiye’nin her yerine kendi firmaları  ile nakliye işlemi yapmaktayız. Sattığımız ürünlerin tamamı garantili, faturalı ve orjinaldir.

Firmamızın Kalite Politikası

– Müşteri istek ve beklentilerinin, en iyi şekilde tespit edilerek ürün ve hizmetlerimizden en yüksek tatmini elde etmesini temin etmektir.

– Gelişen teknolojiyi takip ederek, kalite anlayışının maliyetleri düşüren ve karlılığı artıran bir etken olduğu inancının yanı sıra, “Çevrenin Korunması” da esas gayelerimizden birisidir.

Bünyesinde bulundurduğu tüm ürünler için bol miktarda, uygun fiyatlı ve yüksek kaliteye sahip orijinal ve Tayvan yedek parça stoğu ile müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir. Yuki Special, Yano, Red Arrow, Huajie, Golden Eagle, Groz-Beckert ve Desheng,Kral, Bisan markalarıyla uygun fiyat politikası ve kaliteli ürün temini ile; yedek parça alanında müşterilerine vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmuştur.